Konferencja ,,Współczesne zagrożenia nastolatków" w Sichowie Dużym

W środę, 17.04.2024 r. p. Agnieszka Chmielewska uczestniczyła w konferencji „Współczesne zagrożenia nastolatków” w Sichowie Dużym w Multimedialnym Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Odbyły się tam trzy wykłady:

1. Zrozumieć by działać. Wiedza kluczem do profilaktyki
2. Edukacja konsumencka. Wybrane zagadnienia dotyczące suplementów diety
3. Skuteczna profilaktyka uzależnień behawioralnych – od teorii do praktyki
Czasy się zmieniają, ale jednym z głównych czynników chroniących nastolatki przed zagrożeniami jest silna więź z rodzicami. To daje podstawę do nawiązywania i podtrzymywania więzi społecznych, co wspiera dobrostan psychiczny nastolatka oraz rozwój jego umiejętności w sferze społecznej i emocjonalnej.
A WIĘC DRODZY DOROŚLI MIEJMY CZAS DLA SWOICH DZIECI.

(ACh)

Foto: ACh